Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

18-latka potrąciła dwoje pieszych

Volkswagen bora, który w środowe popołudnie potrąciła dwoje pieszych na przejściu w okolicy skrzyżowania Szosy Zambrowskiej i ul Księżnej Anny tuż przed tym zdarzeniem ominęła zatrzymujący się przed przejściem samochód. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji samochód uderzył w pieszych nie hamując wcześniej. Za kierownicą VW bory na zambrowskich numerach rejestracyjnych siedziała 18-latka. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło po godzinie 15. Jak się okazało potrącona 35-latka doznała złamania ręki i została zatrzymana w szpitalu. 27-letni mężczyzna po badaniach w szpitalu został zwolniony do domu.
Policja podaje, że ze wstępnych ustaleń wynika, że jadąca VW borą od strony ulic Sikorskiego 18-latka, tuż przed przejściem dla pieszych ominęła zatrzymujący się inny samochód i jadąc lewym, skrajnym pasem ruchu uderzyła w pieszych znajdujących się na oznakowanym przejściu. W związku ze stworzeniem zagrożenia w ruchu drogowym policjanci zatrzymali jej prawo jazdy. Skierowany też będzie wniosek o ukaranie jej przez sąd za spowodowanie wypadku drogowego.

10 potraconych pieszych w tym jeden śmiertelnie – to tegoroczny bilans wypadków drogowych z udziałem pieszych w Łomży i najbliższej okolicy. Do zdecydowanej większości zdarzeń dochodziło na terenie zabudowanym, i w większości przypadków winni byli kierowcy. Pieszym sprawstwo wypadków przypisano w 40% zdarzeń.

cz
cz, 01 października 2015 09:13
Data ostatniej edycji: cz, 01 października 2015 12:50:34

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę