Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Kolejne potrącenie na przejściu dla pieszych

Dwie osoby zostały potrącone na przejściu dla pieszych na Szosie Zambrowskiej. Do zdarzenia doszło po godzinie 15. Potrąceni piesi - kobieta i mężczyzna - zostali zabrani przez karetkę pogotowia do szpitala.

Do wypadku doszło w okolicach skrzyżowania Szosy Zambrowskiej i ul Księżnej Anny. Przechodzących przez przejście dla pieszych potrącił volkswagen bora na zambrowskich numerach rejestracyjnych. W miejscu wypadku droga jest dwujezdniowa, jadące jednym pasem samochody zatrzymały się przed przejściem, natomiast volkswagenem jadący drugim pasem nie zatrzymał się i uderzył w pieszych.
Volkswagen jechał od strony ulic Sikorskiego, a za jego kierownicą siedziała kobieta. Na razie nie wiadomo w jakim stanie są poszkodowani.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę