Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Pożar przy Sikorskiego

Prawdopodobnie nieszczelność komina była przyczyna pożaru, który wybuchł w domu jednorodzinnym przy ul. Sikorskiego 66 w Łomży. Strażacy zostali wezwani o 15.22. Na miejsce udały się trzy jednostki ratowniczo-gaśnicze. Jak mówi oficer dyżurny KM PSP sytuacja jest już opanowana, ale na miejscu pracują jeszcze strażacy. W związku z działaniami strażaków policja przyblokowała ruch na Sikorskiego na odcinku od Galerii Veneda do ronda W. Lutosławskiego przy ZUS.

Pożar wybuchł na poddaszu budynku. Nikomu z domowników nic się nie stało. Strażacy na razie nie oszacowali także wielkości strat. Dyżurny KM PSP w Łomży przekazuje, że ze wstępnych oględzin wynika, że przyczyną pożaru mogła być nieszczelność komina na wysokości poddasza.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę