Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Szybkie poszukiwania

Rodzina, przyjaciele, policjanci i strażacy poszukiwali nocą 32-letniej mieszkanki jednej ze wsi w gminie Zbójna. Kobieta późnym wieczorem wyszła z domu w nieznanym kierunku nie zabierając ze sobą telefonu komórkowego, który do tej pory zawsze miała przy sobie. Rodzina bała się o jej życie dlatego szybko wezwała pomoc.

Na poszukiwania zaginionej kobiety skierowano 12 policjantów z psem tropiącym oraz 10 strażaków z Łomży i Zbójnej. Już po godzinie poszukiwań w rejonie pobliskich łąk policjanci zauważyli kobietę odpowiadającą opisowi zaginionej. Na szczęście, dzięki sprawnym poszukiwaniom, kobiecie oprócz tego, że była zziębnięta, nic poważnego się nie stało. Wezwane na miejsce pogotowie ratunkowe zabrało 32-latkę do szpitala.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę