Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Nastolatkowie z ponad kilogramem marihuany

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Blisko 1,4 kg marihuany przejęli policjanci pod Zambrowem. Zatrzymano także 4 osoby młode osoby – od 17 do 19 lat - podejrzane o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Za to przestępstwo grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Nastolatkowie zostali zatrzymani we wtorek. Z ustaleń mundurowych wynikało, że osoby te mogą posiadać środki odurzające. Informacje funkcjonariuszy się potwierdziły, gdy policjanci wkroczyli do dwóch zajmowanych przez mężczyzn mieszkań w gminie Zambrów. Tam funkcjonariusze zabezpieczyli w sumie blisko 1,4 kg marihuany.
17 i 18-latek oraz dwaj 19-latkowie usłyszeli zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Będą odpowiadać przed sądem. Posiadanie znacznych ilości środków odurzających w Polsce zagrożone jest wysoka karą - nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę