Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

To była naturalna śmierć

Główne zdjęcie
Zakład pogrzebowy zabiera ciało zmarłego

Mężczyzna, którego ciało znaleziono w poniedziałkowy poranek w Łomży zmarł prawdopodobnie z przyczyn naturalnych. - Po dokonanych oględzinach ciała przez lekarza, pod nadzorem prokuratora, nie stwierdzono śladów wskazujących na udział w jego śmierci osób trzeci – mówi Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży. - Decyzją prokuratora ciało zostało zabrane do Zakładu Medycyny Sadowej w Białymstoku, gdzie zostaną wykonane sekcja zwłok i badania ustalające dokładną przyczynę śmierci.

Przypomnijmy: w poniedziałkowy poranek pracownicy wykonujący prace remontowo-budowlane w okolicy torowiska przy Al. Piłsudskiego znaleźli ciało mężczyzny. Według nieoficjalnych informacji mogło leżeć ono tam już od kilku dni. Na ciele mężczyzny, którego tożsamość jest jeszcze ustalana przez policję, nie było widać żadnych obrażeń.
To już drugie tego typu „znalezisko” w tym rejonie Łomży. W połowie czerwca przy torach kolejowych, w okolicy składów drewna, także znaleziono ciało mężczyzny. Okazało się, że to bezdomny, którego zgon nastąpił z przyczyn naturalnych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę