poniedziałek, 18 grudnia 2017 napisz DONOS@
171215122325.gif

To była naturalna śmierć

Mężczyzna, którego ciało znaleziono w poniedziałkowy poranek w Łomży zmarł prawdopodobnie z przyczyn naturalnych. - Po dokonanych oględzinach ciała przez lekarza, pod nadzorem prokuratora, nie stwierdzono śladów wskazujących na udział w jego śmierci osób trzeci – mówi Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży. - Decyzją prokuratora ciało zostało zabrane do Zakładu Medycyny Sadowej w Białymstoku, gdzie zostaną wykonane sekcja zwłok i badania ustalające dokładną przyczynę śmierci.

Zakład pogrzebowy zabiera ciało zmarłego
Zakład pogrzebowy zabiera ciało zmarłego

Przypomnijmy: w poniedziałkowy poranek pracownicy wykonujący prace remontowo-budowlane w okolicy torowiska przy Al. Piłsudskiego znaleźli ciało mężczyzny. Według nieoficjalnych informacji mogło leżeć ono tam już od kilku dni. Na ciele mężczyzny, którego tożsamość jest jeszcze ustalana przez policję, nie było widać żadnych obrażeń.
To już drugie tego typu „znalezisko” w tym rejonie Łomży. W połowie czerwca przy torach kolejowych, w okolicy składów drewna, także znaleziono ciało mężczyzny. Okazało się, że to bezdomny, którego zgon nastąpił z przyczyn naturalnych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0