Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Zatrzymany z workiem...

Młody mężczyzna idący wieczorem przez miasto z dużym workiem na plecach wzbudził podejrzenia policjantów. Gdy go zatrzymano i sprawdzono worek, okazało się, że jego zawartość mogła narazić Skarb Państwa na blisko 10 tysięcy złotych strat z tytułu należności podatkowych...

Mężczyznę z podejrzanym workiem policjanci dostrzegli w czwartek przed godziną 20:00 na ulicy Krótkiej w Łomży. Na widok funkcjonariuszy zaczął się nerwowo zachowywać, a po chwili rzucił się do ucieczki. Jak przekazuje oficer prasowy KMP w Łomży mundurowi ruszyli w pościg za nim, a mężczyzna biegnąc wyrzucił swój pakunek w krzaki. Po chwili policjanci dogonili go i zatrzymali. Okazało się, że to 25-letni mieszkaniec Łomży, który w worku miał ponad 13 kilogramów krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy.
Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania wyrobów tytoniowych bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Za to przestępstwo mężczyzna odpowiadał będzie teraz przed sądem. Według wstępnych szacunków policji straty na jakie mógł on narazić Skarb Państwa z tytułu należności podatkowych, gdyby wprowadził ten tytoń do obrotu, to blisko 10 tysięcy złotych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę