poniedziałek, 18 grudnia 2017 napisz DONOS@
171215122325.gif

Zatrzymany z workiem...

Młody mężczyzna idący wieczorem przez miasto z dużym workiem na plecach wzbudził podejrzenia policjantów. Gdy go zatrzymano i sprawdzono worek, okazało się, że jego zawartość mogła narazić Skarb Państwa na blisko 10 tysięcy złotych strat z tytułu należności podatkowych...

Mężczyznę z podejrzanym workiem policjanci dostrzegli w czwartek przed godziną 20:00 na ulicy Krótkiej w Łomży. Na widok funkcjonariuszy zaczął się nerwowo zachowywać, a po chwili rzucił się do ucieczki. Jak przekazuje oficer prasowy KMP w Łomży mundurowi ruszyli w pościg za nim, a mężczyzna biegnąc wyrzucił swój pakunek w krzaki. Po chwili policjanci dogonili go i zatrzymali. Okazało się, że to 25-letni mieszkaniec Łomży, który w worku miał ponad 13 kilogramów krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy.
Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania wyrobów tytoniowych bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Za to przestępstwo mężczyzna odpowiadał będzie teraz przed sądem. Według wstępnych szacunków policji straty na jakie mógł on narazić Skarb Państwa z tytułu należności podatkowych, gdyby wprowadził ten tytoń do obrotu, to blisko 10 tysięcy złotych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0