Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Ciepła woda wraca do mieszkań

Po 5-dniowej przewie MPEC wznowił dostawę ciepłej wody mieszkańcom Łomży. W piątek 28 sierpnia w godzinach wieczornych został zakończeniu I etap remontu kanału zbiorczego spalin i czopucha. Umożliwiło to rozpoczęcie procedury uruchamiania ciepłowni i wznowienia dostaw ciepłej wody - poinformował w sobotni poranek Ryszard Fiedorowicz wiceprezes MPEC.

W piątek o godz. 22.30 kocioł K-5 rozpoczął pracę. Jak tłumaczy wiceprezes MPEC w systemie ciepłowniczym znajduje się ok. 6 tys. metrów sześciennych (ok 200 cystern) nośnika ciepła (wody). Z uwagi na wychłodzenie nośnika ciepła i kotła K-5, dochodzenie do standardowych parametrów pracy systemu ciepłowniczego  jest długotrwałe. Ok. godz. 9 w sobotę 29 sierpnia woda w kranach powinna być letnia i jej  temperatura może oscylować ok. 30 stopni Celsjusza.  Właściwe parametry ciepłej wody powinny zostać osiągnięte w godzinach południowych - wyjaśnia prezes Fedorowicz przepraszając użytkowników ciepła sieciowego w Łomży za utrudnienia i niedogodności jakie wystąpiły w okresie przerwy w dostawie ciepłej wody.

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę