Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Śmierć rowerzystki

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Kobieta jadąca rowerem wyjechała wprost pod koła dostawczego fiata. 39-latka, pomimo reanimacji, na skutek doznanych obrażeń zmarła.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj rano około godziny 8.15 w Małym Płocku. Jak podaje policja 39-letnia kobieta wyjeżdżając rowerem z parkingu na ul. Ciborowskiego najprawdopodobniej nie zachowała należytej ostrożności i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu dostawczemu fiatowi. Pomimo lekarskiej pomocy i reanimacji potrącona kobieta zmarła. Przyczyny i dokładne okoliczności tragicznego wypadku ustalają kolneńscy policjanci.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę