Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Odpowiedzą za kradzież

Policjanci wydziału kryminalnego z Łomży zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzewanych o kradzież biletów komunikacji miejskiej. 17-latek i jego o 5 lat starszy kolega już usłyszeli zarzuty. Teraz za swoje niezgodne z prawem postępowanie odpowiadali będą przed sądem.

 

Mionej niedzieli do dyżurnego łomżyńskiej Policji zgłosił się zdenerwowany mężczyzna. Oświadczył, że jest kierowcą autobusu komunikacji miejskiej i że najprawdopodobniej został okradziony. 37-latek powiedział, że zginęły mu bilety warte ponad 860 złotych. Sprawą od razu zajęli się policjanci wydziału kryminalnego, którzy bardzo szybko ustalili i zatrzymali dwie osoby podejrzewane o tą kradzież. Okazali się nimi dwaj koledzy w wieku 17 i 22 lat. Młodzi mężczyźni usłyszeli wczoraj zarzuty kradzieży, do której się przyznali i wyrazili chęć dobrowolnego poddania się karze. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

źródło – oficer prasowy KMP w Łomży

 

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę