Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek na trasie Łomża - Ostrołęka

Częściowo zablokowana jest droga Łomża – Ostrołęka po wypadku w okolicach Leopoldowa. Jak wynika z pierwszych informacji audi zderzyło się tu z citroenem. Jedna osoba ranna została zabrana do szpitala.

Ze wstępnych informacji podawanych przez policje wynika, że do wypadku doszło gdy kierowca citroena usiłował zjechać z 61 na drogę w kierunku Leopoldowa. Gdy wykonywał manewr kierowca audi wyprzedzał cały rząd pojazdów i uderzył w citroena.

Ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę