Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Dziecko wbiegło pod samochód

Sześcioletni chłopiec wybiegł na ulicę wprost pod koła taksówki. Do wypadku doszło w czwartkowe popołudnie na osiedlu Górka Zawadzka. Chłopiec został zabrany do szpitala. Na szczęście – jak wynika z informacji policji – nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Do zdarzenia doszło około 16.15 na ul. Staffa. Chłopiec miał wybiec na ulicę na wysokości bloku nr 8. Wpadł pod nadjeżdżającą taksówkę. Szczęśliwie kierowca samochodu jechał wolno, więc uderzenie nie było silne. Mimo to dziecko zostało natychmiast zabrane do szpitala. Według pierwszych informacji przekazywanych przez policję malec nie doznał większych obrażeń, a jedynie potłuczenia i zadrapania.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę