Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Zarządcza trzynastka PO

Działacze Platformy Obywatelskiej w Łomży wybrali nowy zarząd swojej partii. Na jego czele stoi Cezary Kisiel - wybrany w połowie marca przewodniczący PO w Łomży, który teraz dobrał sobie – jak mówi - „zaangażowanych” współpracowników. Wiceprzewodniczącymi zostali Maciej Borysewicz, Marek Szynkiewicz i Rafał Mogielnicki.

- W przyszłym tygodniu odbędzie się pierwsze posiedzenie zarządu, podzielimy kompetencje i zaczniemy od porządkowania struktur partyjnych – mówi Cezary Kisiel dodając, że formalnie PO w Łomży liczy aż 150 członków, ale niestety nie wszyscy opłacają składki i angażują się w działalność partyjną. - Oczywiście zależy nam na tym, aby partia była liczna, ale przede wszystkim aby członkowie angażowali się w podejmowane działania, bo tylko tak możemy doprowadzić do wygrania kolejnych wyborów samorządowych. Naszym nadrzędnym celem jest właśnie wygranie wyborów za trzy i pół roku w Łomży – dodaje Kisiel.

Poza wiceprzewodniczącymi: Maciejem Borysewiczem, Markiem Szynkiewiczem i Rafał Mogielnickim w skład zarządu PO w Łomży weszli także: Tomasz Sokół (sekretarz), Marcin Błogosławski (skarbnik), Edyta Śledziewska, Stanisław Oszkinis, Dariusz Domasiewicz (cała trójka to radni miasta), Piotr Serdyński, Hanna Waniewska, Leszek Milewski i Stanisław Gacioch. 
Wyboru zarządu formalnie dokoonała rada Powiatowa PO w Łomży, ale Cezary Kisiel mówi, że o zarządzie tym można powiedzieć, że jest jego autorski.
- Skład zarządu powstał po rozmowach ze wszystkimi kołami, ale zależało mi aby znalazły się w nim osoby, które są zaangażowane partyjnie - podkreśla Cezary Kisiel.


210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę