Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

III Miejsce w Zambrowie

Dnia 21 marca wychowankowie wzięli udział w zawodach piłki halowej chłopców. Organizatorem zawodów było Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Zambrowie.

Nasi super piłkarze dzielnie walczyli. Mecze były na podobnym poziomie, jednak liczy sie wynik i decyduje o wygranej. Na dwa rozegrane mecze dwa przegraliśmy ale małą ilością bramek. W efekcie uzyskaliśmy III miejsce, jednak nie brakuje nam zapału i determinacji. Do nastepnych zawodów przygotujemy sie lepiej. Gratulacje dla najlepszego zawodnika meczu Adriana Staniórskiego.

Inga Kolaska
cz, 02 kwietnia 2015 15:19
Data ostatniej edycji: cz, 16 kwietnia 2015 11:25:47

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę