Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

O modlitwę i wypełnienie niezwykłej spuścizny Papieża z Polskiej Ziemi alepuje łomżyńska Solidarność

Z najgłębszym smutkiem, z poczuciem osierocenia przyjmuje Łomżyńska „Solidarność” odejście Jana Pawła II. Niech nam będzie pocieszeniem, że „odszedł do Domu Ojca”, że czuwać nad nami będzie błogosławiąc naszym trudom ziemskiego życia. Ufamy, że pomoże nam wytrwać w wierności Bogu i Ewangelii, z której wywodzi się nauczanie Jana Pawła II, stanowiące fundament NSZZ „Solidarność”. Naszą najważniejszą powinnością, jest sprostać temu nauczaniu w poczuciu ogromnej wdzięczności Bogu za obdarzenie nas pontyfikatem Jana Pawła II.

Ojciec Święty zrządzeniem Boga opuścił nas w wigilię Święta Miłosierdzia Bożego, w dniu poświęconym Matce Bożej. Dla nas to zrządzenie ma szczególnie głęboki sens. Potwierdzają ten sens reakcje całego świata na odejście Papieża - Polaka. Papieża Miłosierdzia, który najgorszym totalitaryzmom współczesności przeciwstawił Miłość Boga i tym zwyciężył. Papieża, który przełamywał stereotypy, otwierał serca ludzkie, upominał się o godność człowieka, o wartość pracy, o wolność osobistą i polityczną, o ludzką powszechną solidarność. Następcy Piotrowego, który w imię Chrystusa i z Jego przykazaniami miłości Boga i bliźniego niestrudzenie pielgrzymował po świecie od początku do końca swego pontyfikatu.

Zwracamy się do wszystkich członków i sympatyków NSZZ „Solidarność” o gorącą modlitwę za Jana Pawła II. O głębokie skupienie w tej modlitwie. O umocnienie naszych serc dla wypełnienia niezwykłej duchowej spuścizny Papieża z Polskiej Ziemi. Prośmy pokornie Boga i Jego Matkę, aby nam nie zabrakło sił do wykonania celów „Solidarności”, które wyznaczył Jan Paweł II, abyśmy nic nie uronili z Jego testamentu.

Zarząd Oddziału NSZZ "Solidarność" Łomża

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę