Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Jan Paweł II w Dolinie Miłosierdzia

Na ołtarzu papieskim przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego stoi popiersie Jana Pawła II. Autorem rzeźby jest Piotr Gądek – rzeźbiarz z Zielonej Góry. Popiersie powstało przed kilku laty i miało stanąć w auli Jana Pawła II, przy dolnym kościele. Teraz, gdy codziennie setki łomżan przychodzą pod papieski ołtarz zapalić świece i oddać hołd Janowi Pawłowi II – lepiej tu pasuje – mówi kustosz Sanktuarium ks. Prałat Jerzy Abramowicz.

Popiersie papieża na razie ustawiono tu tymczasowo. Jest ono wykonane z gipsu, ale kustosz Sanktuarium zapowiada, że chciałby aby dokładnie taka sama figura wykonana z białego piaskowca stanęła tu już na zawsze.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę