Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Osiem godzin stał w kolejce Jerzy Brzeziński aby oddać ostatni pokłon Janowi Pawłowi II

Osiem godzin stał w kolejce Jerzy Brzeziński aby oddać ostatni pokłon Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II. Od poniedziałkowego wieczoru prezydent Łomży wraz z grupą kilkunastu współpracowników jest w Rzymie. We wtorek wieczorem po odstaniu, tak jak inni pielgrzymi, ośmiu godzin łomżyńska delegacja oddała hołd Janowi Pawłowi II pochylając się przed Jego ciałem. Jerzy Brzeziński podkreśla, że czuło się ogromny smutek, ale także wielką radość i wielką dumę. “Smutek, że staje się przed ciałem Jana Pawła II, radość że po udało się tu stanąć choć na chwilę i wielką dumę, że był Polakiem.”

Łomżanom, którzy tak jak prezydent do Rzymu wylecieli jeszcze w poniedziałek udało się dostać do Bazyliki św. Piotra. Natomiast najprawdopodobniej nie uda się im wejść na Plac św. Piotra w piątek. Plac został już zamknięty i łomżanie tak jak inni pielgrzymi będą je obserwować na ogromnych telebimach rozstawianych na placach całego Rzymu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę