Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Dzień pogrzebu papieża dniem wolnym od pracy, służby oraz zajęć szkolnych

Rada Ministrów, działając w przekonaniu, iż wolą całego społeczeństwa, pogrążonego w głębokiej żałobie i smutku po śmierci Jego Świątobliwości Papieża Jana Pawła II, jest godne uczczenie Jego Pamięci oraz wspólne pożegnanie naszego Największego Rodaka w dniu 8 kwietnia 2005 r., zwraca się do:
* ministrów, kierowników urzędów centralnych, wojewodów oraz innych organów administracji rządowej,
* właściwych organów samorządu terytorialnego,
* pracodawców działających na terytorium Polski
o umożliwienie wszystkim pracownikom w kierowanych, podległych, nadzorowanych lub w inny sposób podporządkowanych zakładach pracy i innych jednostkach organizacyjnych, na podstawie i w zakresie określonym obowiązującymi przepisami prawa, wykorzystania dnia 8 kwietnia 2005 r. jako dnia wolnego od pracy, a funkcjonariuszom, żołnierzom oraz uczniom i studentom, odpowiednio jako dnia wolnego od służby lub zajęć.

Rada Ministrów przyjęła jednocześnie do wiadomości decyzję Prezesa Rady Ministrów z dnia 4 kwietnia 2005 r. o ustaleniu dnia 8 kwietnia 2005 r. dniem wolnym od pracy w ministerstwach, urzędach centralnych, urzędach wojewódzkich oraz innych urzędach administracji rządowej.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę