piątek, 24 listopada 2017 napisz DONOS@

Policjanci apelują...

Specjalny apel do osób chcących wziąć udział w dzisiejszych, łomżyńskich uroczystościach w intencji Jana Pawła, wystosowała policja. O godzinie 18-stej, przy „ołtarzu papieskim” przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego rozpocznie Msza Święta za duszę Ojca Świętego. Funkcjonariusze apelują do mieszkańców Łomży, by w miarę możliwości udali się pieszo na miejsce celebry.

Jak mówi podinspektor Piotr Jarominiak, szef Sekcji Ruchu Drogowego KMP w Łomży – spodziewamy się dużej liczby przyjezdnych. Dla nich przygotowano parkingi na pl. Niepodległości i pod Urzędem Wojewódzkim (od strony cmentarza). Będą również specjalnie wyznaczone miejsca parkingowe wzdłuż ulicy Sikorskiego. Zakaz obowiązuje jednak od ul. Wyszyńskiego do ul. Zawadzkiej. Tamtędy bowiem biegnie trasa Białego Marszu do łomżyńskiej katedry, jaki odbędzie się po uroczystościach przy Sanktuarium.
Policja prosi również kierowców by wcześniej nie parkowali swoich aut przy ulicach Mickiewicza (do Spółdzielczej) i Wyszyńskiego. Od godziny 17-stej, ruch będzie tam wstrzymany.

 
110603031052.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0