Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Żałoba w łomżyńskich szkołach

W Szkole podstawoej nr 10 w Łomzy noszącej imię Jana Pawła II wywieszono przepasane kirem flagi: biało-czerwoną oraz Watykanu. W holu głównym, przed popiersiem Patrona ustawiono także przepasany kirem sztandar szkoły. Na jego płachcie widnieją słowa papieża "Zwyciężaj siebie". U stóp popiersia płoną znicze oraz ustawione w kształt serca lampki wotywne. Od dziś aż do dnia pogrzebu Ojca Świetego w południe szkolny dzwonek będzie zwoływał uczniów na modlitwę "Anioł Pański".

Już wcześniej zaplanowano na 11 kwietnia eliminacje regionalne konkursu poezji Karola Wojtyły i wierszy o papieżu. Już wiadomo, że konkurs nie zostanie odwołany. Weźmie w nim udział rekordowa liczba uczestników - rywalizować będą przedstawiciele 18 szkół. Najlepsi spotkają się w finale centralnym w Toruniu.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę