Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Łomża

Setki świateł pojawiły się w Łomży przy Ołtarzu Papieskim w Dolinie Miłosierdzia Bożego, gdzie 4 czerwca 1991 roku Ojciec Święty celebrował uroczyste nabożeństwo dla prawie 100 tysięcy rolników z całej Polski. O palenie "świateł pamięci" zaapelował ks. prałat Jerzy Abramowicz. Światła mają być znakiem pamięci mieszkańców Łomży o Papieżu - Polaku i czci Jemu oddawanej. Od wczoraj, kościoły wypełnione są wiernymi. Podczas poświęcenia placu pod budowę kościoła św. Andrzeja Boboli biskup Stanisław Stefanek mówił o ogromnej roli, jaką Jan Paweł II odegrał we współczesnej historii świata.


Zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego odwołał spotkanie na szczycie w III lidze pomiędzy ŁKS-em Łomża a Pelikanem Łowicz. Wstępnie mecz ten miał być rozegrany i poprzedzony modlitwą. Jednak łomżyński klub odwołał spotkanie i odbędzie się ono w późniejszym terminie.

Jutro do Watykanu udaje się specjalna delegacja Łomży. Pojadą m.in.: prezydent Łomży Jerzy Brzeziński i biskup Stanisław Stefanek, oraz grupa łomżyńskich biznesmenów.

W Sanktuarium Miłosierdzia Bożego od jutra do 10 kwietnia codziennie o 18.00 rozpoczynać się będą specjalne uroczystości z adoracją Najświętszego Sakramentu.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę