Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Posłuchajmy Ojca Świętego...

Główne zdjęcie
Papież w Łomży 4 czerwca 1991r.

Według sobotnich włoskich mediów, Jan Paweł II napisał na karteczce, którą podał swoim współpracownikom: "Jestem zadowolony, wy też bądźcie. Módlmy się razem z radością. Dziewicy Maryi powierzam wszystko radośnie". Biskup łomżyński Stanisław Stefanek apeluje abyśmy włączyli się w tą pogodę Ojca Świętego. "Ojciec Święty dał przykład, dał wielokrotnie przykład, jak przeżywać tak trudne chwile. Nasza reakcja to jest posłuchać Ojca Świętego”- mówi biskup łomżyński.


Biskup Stanisław, jak sam mówi nie dziwi się wielkim rzeszom ludzi różnych wyznań którzy modlą się o zdrowie papieża Jana Pawła II. Solidarność ludzi z papieżem jest odbicie solidarności papieża ze wszystkimi ludźmi, jaką prezentuje przez cały czas trwania swojego pontyfikatu. „Świat spłaca Ojcu Świętemu tę ogromną życzliwość, która przez ponad 26 lat swojego pontyfikatu, a właściwie przez całe życie kapłańskie Świat doznawał szczególnej życzliwości ze strony Ojca Świętego.”- powiedział biskup Stanisław Stefanek.

O jedność mieszkańców Łomży apeluje ks prałat Jerzy Abramowicz – kustosz Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w tym mieście. Ksiądz prałat apeluje o udział w modlitwie za papieża Jana Pawła II. Przynieście ze sobą światło, ustawmy jest przy ołtarzu Chrystusa Króla, gdzie 14 lat temu Ojciec Święty Sprawował Eucharystię – apeluje ks. prałat Abramowicz


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę