Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Tir ze świniami w rowie

Kilkanaście minut po 10-tej w okolicach Wygody na trasie Łomża – Zambrów Tir – ciężarowa Scania - uderzył w przydrożne drzewa i przewrócił się na jezdnię całkowicie ją blokując. W wypadku ucierpiało dwóch pasażerów jadących ciężarówką, kierowca uciekł z miejsca wypadku. Przewożone w naczepie świnie wypadek przeżyły. Tylko kilka z nich doznało lekkich obrażeń.

Do wypadku doszło przy skrzyżowaniu drogi krajowej nr 63 (Łomża – Zambrów) z drogą na Modzele Skudosze. Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn Tir nagle zjechał do rowu, uderzył w przydrożne drzewa i przewrócił się na jezdnię. Podinspektor Tadeusz Wróblewski – naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie podaje, że prawdopodobna przyczyna wypadku mogła być nadmierna prędkość. Jak dodaje „z wstępnych oględzin wynika, że samochód jechał szybciej niż jest to dozwolone dla tego rodzaju pojazdów”.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę