Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Przeciw Konstytucji Europejskiej

„Odrzućmy unijną konstytucję bo zagraża suwerenności Polski” – tak mówili uczestniczy konferencji „Odrzućmy unijną konstytucję” zorganizowanej w Centrum Katolickie im. Jana Pawła II w Łomży. Konferencję zorganizowały łomżyńskie: Liga Polskich Rodzin i Młodzież Wszechpolska. Głównym jej prelegentem był prof. dr hab. Ryszardem Benderem z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Profesor Bender przekonywał, że zagrożona jest wolność narodów europejskich w tym i Polaków. W miejsce dotychczasowego związku państw, suwerennych i niepodległych, federaliści tworzą super-państwo, ze wszystkimi atrybutami państwowości przez co utracą państwa narodowe w tym i Polska.
W spotkaniu poza Benderem uczestniczyła także czołowi politycy LPR z regionu. Był poseł RP Andrzej Fedorowicz – prezes LPR w województwie podlaskim. Byli także poseł do Parlamentu Europejskiego Bogusław Rogalski, oraz prezes Młodzieży Wszechpolskiej Radosław Parda. Wszyscy przekonywali, że „Traktat Konstytucyjny” Unii Europejskiej podpisany 29 października 2004r. w Rzymie przez przedstawicieli 25 państw członkowskich UE jest niekorzystny dla Polski i powinien być odrzucony w ogólnopolskim referendum.


210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę