Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Pierwsze Mistrzostwa w piłce nożnej w Białowieży

W dniu 4 października pierwszy raz w Placówce w Białowieży odbyły się Mistrzostwa Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Piłce Nożnej. W mistrzostwach wzięło udział pięć drużyn. Mimo porannych przymrozków pogoda dopisała. Mecze przebiegały w zaciętej sportowej rywalizacji.

Ostatecznie pierwsze miejsce zajęła drużyna: Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w Zambrowie, kolejne miejsca zajęły zespoły:
Dom Dziecka w Supraślu,
Dom Dziecka w Białowieży,
Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza w Łomży i
Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza „Jedynka” w Białymstoku.

Bawiliśmy sie znakomicie, choć, z założenia mielismy grać na Orliku a nie trawiastym boisku, dlatego obuwie płaskie jakie przygotowaliśmy na mistrzostwa dostarczyło nam zaskakująco dużo wrażeń.

 

Inga Kolaska
pt, 10 października 2014 12:12
Data ostatniej edycji: pt, 10 października 2014 14:37:16

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę