Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Odnaleźli topielca

Tuż przed południem strażacy ze specjalistycznej grupy wodno-nurkowej Łomża wyłowili z Narwi ciało wędkarza, który wczoraj późnym wieczorem został porwany przez nurt rzeki. Jak przekazuje dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Łomży ciało mężczyzny znajdowało się około 50 metrów od miejsca wskazanego przez świadka wypadku i było na głębokości około 8 metrów.

Przypomnijmy w niedzielę około godziny 22.00 policja została poinformowana, że w Narwi utopił się 51-letni wędkarz z Zambrowa. O zdarzeniu informował jego kolega, z którym razem łowili ryby  w okolicy wsi Niwkowo. W pewnym momencie niespodziewanie mężczyzna wpadł do wody i porwał go nurt rzeki. Mimo szybko rozpoczętej akcji poszukiwawczej z wody i z brzegu rzeki, wczoraj nie udało się odnaleźć poszukiwanego wędkarza. Dziś rano do akcji skierowano płetwonurków z grupy wodno-nurkowej PSP Łomża, którzy byli na rutynowych ćwiczeniach w Grajewie. Po dotarciu jednostki na miejsce wypadku płetwonurkowie szybko odnaleźli ciało zaginionego wędkarza.  Jak przekazuje dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Łomży ciało mężczyzny znajdowało się około 50 metrów od miejsca wskazanego przez świadka wypadku i było na głębokości około 8 metrów.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę