Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Podlaska Marka Roku z Piątnicy

Główne zdjęcie
Stanisław Soliński, wiceprezes Zarządu Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy odebrał nagrodę od marszałka Jarosława Dworzańskiego (fot. wrotapodlasia.pl)

Produkowany od ponad 20 lat przez OSM Piątnica Serek Wiejski Naturalny otrzymał nagrodę Podlaska Marka Roku 2013. Nagrodę, podczas gali w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku odebrał Stanisław Soliński wiceprezes piątnickiej mleczarni. Serek Wiejski Naturalny był jednym z pięciu laureatów konkursu.

Serek Wiejski z Piątnicy to symbol najwyższej jakość i wyjątkowego smaku. Wprowadzony do sprzedaży w 1992 roku, szybko stał się hitem trafiając na stoły w całym kraju. Choć od debiutu minęło już ponad 20 lat w dalszym ciągu jest jednym z najczęściej kupowanych produktów mleczarskich w Polsce. To dzięki niemu OSM Piątnica trafiła do grona największych i najważniejszych spółdzielni mleczarskich w Polsce. Według rankingu Najdroższych Polskich Marek dziennika „Rzeczpospolita” marka „OSM Piątnica” na koncie 2013 roku wyceniona była na 269 mln zł co dało jej 46 miejsce na liście najcenniejszych.

Podlaska Marka Roku to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów odbywających się na terenie regionu, organizowany nieprzerwanie od 10 lat przez Marszałka Województwa Podlaskiego. W tym roku do konkursu nominowanych było 89 produktów, spośród których kapituła (w skład której wchodzili wybitni przedstawiciele gospodarki, kultury, marketingu, turystyki) przyznała 28 nominacji. Dopiero z tej grupy wyłoniona została piątka zwycięzców. Poza OSM Piątnica Podlaską Markę Roku 2013 otrzymali: Polskie Radio Białystok za konkurs literacko-plastyczny poświęcony pamięci Simony Kossak, Wydział Mechaniczny Politechniki Białostockiej za projekt Hyperion – Łazik Marsjański; Monaster na Św. Górze Grabarce – Klasztor Prawosławnych Świętych Marty i Marii; oraz Białowieski Park Narodowy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę