Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Ze straszakiem na ludzi

Dwóch dwudziestolatków z Łomży i Stawisk trafiło na trzy miesiące do tymczasowego aresztu za napad ze straszakiem w ręku. Do zdarzenia doszło w połowie lutego Jacek W. i Łukasz W. na ulicy Pięknej w Łomży - według policji – zaatakowali innego mężczyznę. Napastnicy ofierze przystawili do głowy pistolet i zażądali pieniędzy i telefonu komórkowego.


Zaatakowany mężczyzna w obawie o własne życie oddał napastnikom telefon i portfel, w którym było 1100 zł. Gdy bandyci się oddali pokrzywdzony o całym zdarzeniu poinformował policję która, jak podkreśla Krzysztof Leończak rzecznik prasowy KMP w Łomży, w trakcie podjętych czynności
zatrzymała bandytów, odzyskała skradziony telefon komórkowy i zabezpieczyła pistolet. Jak się okazał był to straszak.
Wobec podejrzanych o rozbój - na wniosek policji i prokuratury - Sąd Rejonowy zastosował areszt tymczasowy na 3 miesiące.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę