Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Rajd rowerowy

8 sierpnia 2013 roku co prawda nie zapowiadał się pogodnie, ale dzięki naszemu zaangażowaniu okazał się promienny. Tego dnia członkowie Ochotniczego Hufca Pracy w Łomży wespół z Placówką Opiekuńczo-Wychowawczą zaplanowali rajd rowerowy połączony ze strzelaniem w Strzelnicy i zwiedzaniem Fortów Piątnica.

Grupa dzielnie ruszyła spod budynku OHP w Łomży kierując się na Nowy Most i Piątnicę. Dobrze jest bowiem czasami bez pośpiechu ruszyć w mniej znane rejony rowerem, by odkryć coś nowego. Po strzelaniu z broni uczestnicy rajdu mogli zobaczyć co kryje się pod ziemią fortyfikacji utworzonych na potrzeby obronne Łomży podczas wojny. Kiedy wszyscy wrócili już ciepłe kiełbaski z grilla czekały na wygłodniałych rowerzystów.

Cóż na pożegnanie obiecaliśmy sobie, że niedługo zorganizujemy podobny rajd.

Inga Kolaska
pt, 23 sierpnia 2013 09:45
Data ostatniej edycji: pt, 23 sierpnia 2013 10:03:35

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę