Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Wakacyjny wyjazd do Nowogrodu

W lipcu wychowankowie wraz z opiekunami Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży zwiedzali Skansen Kurpiowski w Nowogrodzie im. Adama Chętnika.

Młodzież z dużym zainteresowaniem słuchała opowieści przewodnika, który oprowadzał ich po zakątkach skansenu.  Dowiedzieli  się  ciekawych informacji na temat historii regionu. Wychowankowie obejrzeli wnętrza zabytkowych domów oraz dawnych miejsc pracy takich jak kuźnia i młyn. Po wizycie w Skansenie uczestnicy wycieczki  udali się na popularny plac w Nowogrodzie gdzie znajduje się  zabytkowy czołg  oraz bunkier przy rzece. Wszyscy z wycieczki wrócili zadowoleni bogatsi o nową wiedzę i piękne wspomnienia.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę