Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Noc w muzeum

II edycja Nocy Muzeów (18 maja 2013r.) przyciągnęła naszą uwagę i w ten wieczór postanowiliśmy skorzystać z otwartych drzwi łomżyńskich muzeów, galerii i innych placówek kulturalnych. Były wystawy, spotkania z wybitnymi twórcami, koncerty i inne atrakcje, a cała Łomża wyjątkowo tętniła życiem.

 

Marzenka, Liwia, Piotr, i Robert mogli przyjrzeć się z bliska malarstwu, grafice, rysunkom artystów łomżyńskich i nie tylko. Podziwiali wystawę Roberta Sokołowskiego, w Galerii pod Arkadami wystawę Jana Dabkowskiego, wystawę malarstwa w Galerii Sztuki Współczesnej, katakumby, krypty pod prezbiterium w Klasztorze Kapucynów, zwiedzili Teatr Lalki i Aktora, ale też spotkali pisarza Henryka Gałę w galerii oraz satyryka Michała Ogórka w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Uwrażliwianie na twórczość artystyczną młodych wychowanków POW postawił sobie za zadanie i oprowadzał wychowawca Sylwester Chrapowicz.

Inga Kolaska
wt, 04 czerwca 2013 13:09
Data ostatniej edycji: wt, 04 czerwca 2013 14:39:26

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę