Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Zasnął za kierownicą tira

Kierowca tira jadącego rano krajową „61” od strony Grajewa w kierunku Łomży zasnął za kierownicą. Pod Górkami Sypniewo jego ciężarówka zaczęła jeździć szlaczkiem po drodze, po czym z ogromną siłą uderzyła w przydrożne drzewo. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło około godziny 6.30. Jak podają policjanci kierowca ciężarówki, 60-letni Ukrainiec, przyznał im, że do wypadku doszło, bo przysnął. Po wypadku sam, z małą pomocą jednego ze świadków  zdarzenia wyszedł z uszkodzonej kabiny ciężarówki. Policjanci sprawdzili i potwierdzili, że był trzeźwy. Za spowodowanie zagrożenia na drodze został ukarany mandatem w wysokości 750 zł.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę