Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Zbiórka zabawek dla dzieci poszkodowanych w Azji

Uczestnicy zimowiska "Ferie 2005" zorganizowanego przez Łomżyńską Spółdzielnię Mieszkaniową i 59 Drużynę Harcerską "Ptaki Ptakom" zwracają się z prośbą do Państwa o pomoc w przeprowadzeniu zbiórki zabawek, które zostaną wysłane dla dzieci poszkodowanych przez żywioł Tsunami w Azji.


W chwili obecnej na terenach dotkniętych klęską Tsunami organizowane są polowe Domy Dziecka i Sierocińce, w których brak jest zabawek.
Pomóżmy tym dzieciom i sprawmy, aby na ich twarzach zagościł uśmiech.
Prosimy aby zabawki były czyste i sprawne.

Zabawki będą zbierane przez uczestników zimowiska w okresie od 27 stycznia do 4 lutego w godzinach 10.30 - 15.30 ale tylko w budynkach wcześniej przez dzieci oplakatowanych.

W przypadku Państwa nieobecności prosimy o wystawianie zapakowanych zabawek przed drzwiami na klatce schodowej.
Zbiórka będzie przeprowadzana na terenie osiedli ŁSM: Jantar, Górka Zawadzka i Konstytucji 3 Maja. Mieszkańców pozostałych części Miasta prosimy o dostarczanie zabawek osobiście do centrum zimowiska - ul. Konstytucja 3 Maja 2 (świetlica) w godzinach 9.00 - 15.00.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę