Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Będzie wiało...

Nocą nad regionem ma silnie wiać. Ostrzega przed tym Maciej Maciejewski dyżurny synoptyk białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB. Wiatr z południowego zachodu może w porywach osiągać nawet 80 kilometrów na godzinę.

Ostrzeżenie ważne jest od dziś od godz. 22:00 do jutrzejszego poranka -do godz. 08:30. W tym czasie synoptyk przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25 do 35 km/h, w porywach od 70 do 80 km/h, z południowego zachodu.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska Maciej Maciejewski określa na 90%.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę