Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Odwołany dyrektor Biebrzańskiego Parku Narodowego

Minister Środowiska odwołał Wojciecha Dudziuka z funkcji dyrektora Biebrzańskiego Parku Narodowego. Powodem odwołania dyrektora miała być negatywna ocena zarządzania finansami i majątkiem parku narodowego. - Działania podejmowane przez dyrekcję parku mogły - według audytorów MŚ - narażać PN na konflikt interesów związany z pozyskiwaniem pieniędzy z zarządzanego majątku – podała Magdalena Sikorska rzeczniczka Ministra Środowiska.

Wojciech Dudziuk dyrektorem Biebrzańskiego PN był od września 2007 roku. Wcześniej przez ponad dwa lata był zastępcą dyrektora parku ds. ochrony ekosystemów. 
Biebrzański Park Narodowy jest największym parkiem narodowym w Polsce. Resort podał, że konkurs na nowego dyrektora zostanie ogłoszony jeszcze w lipcu.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę