Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 22 czerwca 2021 napisz DONOS@

Atak z nożem na 31-latka

Niemalże w samo południe, na chodniku przy ulicy Kierzkowej w centrum Łomży dwóch mężczyzn zaatakowało i pobiło 31-latka. Jeden z napastników miał nóż. Poszkodowany mężczyzna doznał poważnych obrażeń. Z raną głowy i raną kłutą płuca został przewieziony do szpitala Choć do zdarzenia doszło w ubiegły wtorek, przez kilka kolejnych dni policja o tym zdarzeniu nie informowała.

W ubiegły wtorek, około godziny 13.00, dyżurny łomżyńskiej policji otrzymał informację o pobiciu mężczyzny na ulic Kierzkowej miasta. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce znaleźli leżącego na chodniku zakrwawionego mężczyznę z raną głowy. Po przewiezieniu do szpitala okazało się, że pokrzywdzony ma też ranę kłutą płuca. 
Jak wyjaśnia st sierż. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży następnego dnia po zdarzeniu policjanci  zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o pobicie 31-letniego mieszkańca Łomży. W środę zatrzymanym 36 i 39-latkowi przedstawiono zarzuty udziału w pobiciu, którego następstwem był ciężki uszczerbek na zdrowiu. Okazało się, że młodszy z mężczyzn, który w napadzie przy Kierzkowej użył noża to recydywa. W sobotę wobec niego sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. 
Starszy z napastników nie trafił do aresztu. Jak podaje policja prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, zakazu opuszczania kraju oraz poręczenia majątkowego.

210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę