Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Łomżyniak na „łowach”

Kolneńscy policjanci zatrzymali młodego mieszkańca Łomży, który kradł żeliwne pokrywy studzienek kanalizacyjnych i sprzedawał je na skupie złomu. Wpadł nieco przypadkowo w Stawiskach. W samochodzie, którym jechał znajdowały się cztery takie włazy.

Do zatrzymania złodzieja doszło wczoraj przed południem. W Stawiskach  policjanci zatrzymali do kontroli volkswagena golfa, kierowanego przez 25-letniego mieszkańca Łomży. Mężczyzna w bagażniku auta przewoził cztery pokrywy studzienek kanalizacyjnych. Jak się okazało były one kradzione. Młody mieszkaniec Łomży, w ostatnich dniach ukradł 7 pokryw żeliwnych studzienek kanalizacyjnych na terenie całego powiatu. Jak podaje oficer prasowy KPP w Kolnie mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę