Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Najładniejszy motylkowy szpital w kraju

Oddział Dziecięcy Szpitala Wojewódzkiego w Łomży został uhonorowany I nagrodą przez jury akcji “Motylkowe Szpitale dla Dzieci” - powstałej z inicjatywy Fundacji “Porozumienie bez Barier”. W wakacje w ramach wakacyjnych warsztatów plastycznych młodzież z pracowni plastycznej MDK- DŚT bajecznie pomalowała ściany oddziału.


Przez cały sierpień i piątkowe wieczory młodzież z pracowni plastycznej MDK-DŚT malowała lubiane i znane postacie z bajek i filmów dla dzieci na ścianach oddziału dziecięcego Wojewódzkiego Szpitala w Łomży. Cała praca odbywała się pod kierunkiem Anny Bureś i wyszło to najlepiej w kraju – o czym świadczy I nagroda.
Ci co oddział dziecięcy łomżyńskiego szpitala malowali nie ukrywają radości z nagrody, ale i z pracy jaką wykonali: „Jesteśmy dumni i bardzo szczęśliwi, że mogliśmy uczestniczyć w przemianie wizualnej Oddziału Dziecięcego z bieli i smutku w kolor, radości i optymizmu. Kierowaliśmy się chęcią pomocy małym pacjentom, aby poprzez baśniowe ilustracje ulżyć w ich cierpieniach. Ponadto poznaliśmy inne możliwości technik malarskich, gdzie podobraziem była ściana. Poznaliśmy zależność doboru koloru ścian od wielkości wnętrza, jego przeznaczenia i oświetlenia.
To były najdłuższe warsztaty...”


więcej zdjęć motylkowego oddziału na: www.mdk.4lomza.pl

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę