Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Skażona woda w Ciechanowcu

Ponad 8 tys. mieszkańców Ciechanowca i gminy nie może pić wody z kranu. W próbce wody pobranej z wodociągu zbiorowego zaopatrzenia stwierdzono obecność bakterii grupy coli. Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Białymstoku informuje, iż woda z wodociągu Ciechanowiec przeznaczona do spożycia, przygotowywania żywności i innych celów domowych może być używana wyłącznie po przegotowaniu.

Bakterie wykryto w próbkach wody pobranej z wodociągu w środę 7 września. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wysokiem Mazowieckiem polecił administratorowi „podjęcie natychmiastowych działań w celu poprawy jej jakości oraz poinformowania odbiorców wody”. On też wydał decyzję „stwierdzającą warunkową przydatność wody do spożycia przez ludzi”.
Jak podaje sanepid wodociąg w Ciechanowcu zaopatruje w wodę ponad 8150 osób – mieszkańców Ciechanowca i 32 okolicznych wsi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę