Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

We wtorek i w środę na Piłsudskiego znowu będzie ciaśniej

Główny wykonawca inwestycji pn. „Usprawnienie drogowych połączeń regionalnych w granicach Łomży” - Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego Sp. z o.o. w Łomży informuje, że w dniach 6-7 września układana będzie warstwa ścieralna na prawej stronie ulicy Piłsudskiego (od strony szpitala), na odcinku od ul. Małachowskiego do Szosy Zambrowskiej, łącznie z Rondem Solidarności. W tym okresie ruch pojazdów będzie odbywał się lewą jezdnią ul. Piłsudskiego (od strony Galerii Stokrotka) w obu kierunkach.

Na Rondzie Solidarności zamknięty zostanie przejazd przez to rondo ulicą Zawadzką od strony ul. Przykoszarowej w stronę ulicy Sikorskiego i w odwrotnym kierunku. Dojazd do szpitala będzie zapewniony przez istniejące wjazdy.

Tymczasem drogowcy zakończyli już przebudowę przejazdu kolejowego na Al. Piłsudskiego. Od dziś można już bez problemów przejechać tędy w stronę ulicy Spokojnej i dalej Poznańskiej.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę