Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Bagiński już zarejestrowany, a Fortuna zrezygnował

Główne zdjęcie
Mieczysław Bagiński

Mieczysław Bagiński, został zarejestrowany jako kandydat PSL na senatora w okręgu wyborczym nr 59. To pierwszy z kandydatów którzy mają zamiar ubiegać się u nas o wybór do izby wyższej parlamentu. Tymczasem Wojciech Fortuna, mistrz olimpijski z Sapporo w 1972 roku w skokach narciarskich, zrezygnował zamiaru ubiegania się o mandat senatora z listy SLD.

Mieczysław Bagiński ma 67 lat. To m.in. były wojewoda łomżyński, a obecnie radny sejmiku województwa podlaskiego.  W sejmiku zasiada nieprzerwania od 1998 roku - jest jedynym takim radnym.
Bezskutecznie kandydował do Sejmu (2001r.), Senatu (2003 i 2007) i Parlamentu Europejskiego (2009).

Tymczasem po rezygnacji ze startu Fortuny SLD w łomżyńsko-suwalskim okręgu wyborczym chce wystawić do Senatu Wiolettę Annę Chojnowską-Piątkowską, 32-letnią ekonomistkę, wcześniej działaczkę młodzieżówki SLD.

Wybory do senatu w tym roku po raz pierwszy odbędą się jednomandatowych okręgach wyborczych. Nasz okręg wyborczy nr 59 obejmuje Łomżę i powiaty augustowski, grajewski, kolneński, łomżyński, moniecki, sejneński, suwalski, zambrowski oraz Suwałki.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę