Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Babscy bokserzy w akcji

W ostatnich dniach lipca dwóch „babskich bokserów” trafiło do aresztu. Prokuratorzy zarzucają, ze jedne z nich napadu rabunkowego na byłej żonie, oraz kierowania wobec niej gróźb pozbawienia życia, drugi od dłuższego czasu będąc pod wpływem alkoholu znęcał się nad rodziną.

Pierwszą ze spraw prowadzi Prokuratura Rejonowa w Zambrowie. Grzegorz W. podejrzany jest o dokonanie w dniu 27 lipca w Zambrowie napadu rabunkowego na byłej żonie oraz kierowanie wobec byłej żony gróźb pozbawienia życia za pośrednictwem telefonu komórkowego.
Jak podaje prokuratura podejrzany był wielokrotnie karany za znęcanie się nad byłą żoną i dziećmi. W lutym 2010 roku został skazany na bezwzględną karę pozbawienia wolności i odbył karę 10 miesięcy pozbawienia wolności. Niestety po odbyciu kary nie zmienił sposobu zachowania wobec byłej żony. Sąd Rejonowy w Zambrowie na wniosek Prokuratora Rejonowego w Zambrowie zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy.

Tymczasem Prokuratura Rejonowa w Wysokiem Mazowieckiem nadzoruje dochodzenie przeciwko Markowi P. podejrzanemu o znęcanie się nad rodziną. Jak czytamy w komunikacie prokuratury  podejrzany w okresie od 2010 do 18.07.2011 roku będąc pod wpływem alkoholu wszczynał awantury domowe, wyzywał członków rodziny słowami wulgarnymi, groził pozbawieniem życia używając przy tym wideł oraz rozbitej butelki tzw. tulipana, wyganiał z domu.
Także ten babski bokser, decyzja Sądu Rejonowego w Wysokiem Mazowieckiem został tymczasowo aresztowany na okres 2 miesięcy.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę