Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
Wakacje 2011

Wycieczka edukacyjna Olsztyn-Olsztynek-Grunwald

Znowu zobaczyliśmy coś nowego, coś innego...

Dnia 21 lipca dzieci z naszej placówki wyruszyły na wycieczkę krajoznawczo - edukacyjną do Olsztyna. Tam pierwszym punktem wycieczki był seans w planetarium pt. "Ziemia w kosmosie". Następną atrakcją było Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku. W malowniczym skansenie odbyła się lekcja edukacyjna o temacie wycinanek polskich. Dzieci uczyły się sposobów wycinania i tym samym ozdabiania pomieszczeń kolorowymi wycinankami. Zostali również oprowadzeni po skansenie, a pani przewodnik bardzo ciekawie opowiedziała o historii muzeum i budynkach oraz przedmiotach się w nim znajdujących.  Ostatnim punktem wycieczki było Muzem Bitwy Pod Grunwaldem. Tu znowu młodzież obejżała, film tym razem o historii i znaczeniu poszczególnych postaci na obrazie Jana Matejki "Bitwa pod Grunwaldem", a następnie przewodnik opowiedział o tym co przed 600 laty tu na tych polach się działo. Pogoda całej wycieczce dopisała, a ludzie - przewodnicy potrafili zaciekawić nasze dzieci swoimi opowieściami co jest bardzo ważne aby wycieczkę zaliczyć do udanych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę