Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Złote gody

Główne zdjęcie
fot. UM Łomża

Osiem par z Łomży świętowało złote gody. Wczoraj w Urzędzie Stanu Cywilnego w Łomży, po 50 latach od zawarcia związku małżeńskiego, były dla nich życzenia, gratulacje i medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, nadane im przez Prezydenta RP, Bronisława Komorowskiego.

fot. UM Łomża
fot. UM Łomża

Świętujący złote gody to:  Helena i Henryk Bożydajowie, Alicja Maria i Stefan Gawrońscy, Wanda i Tadeusz Kołodziejscy, Zofia i Jan Pieńkowscy, Daniela Barbara i Kazimierz Piotr Pieńkowscy, Zofia i Antoni Tomaszewscy, Romualda i Hieronim Waraksowie oraz Maria i Jerzy Wilkowie. W imieniu Prezydenta RP medalami uhonorował ich prezydent Łomży.
- 50-lecie pożycia małżeńskiego to z pewnością wiele chwil wspaniałych, radosnych, ale to również – jak to w życiu bywa – chwile trudne. Proszę Was dzisiaj, żebyście zapomnieli o trudnościach; pamiętajcie o dniach, które złożyły się na Wasze wspólne szczęście i radość – mówił do nich prezydent Mieczysław Czerniawski.
- Państwo i społeczeństwo zainteresowane jest tym, by obok ludzi młodych i czynnych zawodowo, dostrzegać również czcigodnych Jubilatów, szczególnie tych, którzy swoim postępowaniem przyczynili się do trwałości małżeństwa i rodziny – dodawała Marta Biedrzycka, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.
Uroczystość zakończył tradycyjny uroczysty toast lampką szampana i życzenia stu lat razem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę