Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

PEFRON dofinansuje inwestycje w Zambrowie i Nowogrodzie

Trzy z czterech w województwie podlaskim dofinansowanych inwestycji ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych znajdują się w okolicach Łomży. Jak poinformował Jan Kwasowski rzecznik prasowy marszałka województwa, podczas dzisiejszego posiedzenia zarządu województwa rozdzielono 1,6 mln zł. przeznaczone na dofinansowanie robót budowlanych przy obiektach służących rehabilitacji.

Wsparcie otrzyma miasto Zambrów na dofinansowanie budowy Centrum Kultury, gmina Nowogród na halę widowiskowo-sportową, powiat sokólski na szkolną halę sportową w Dąbrowie Białostockiej oraz Caritas Diecezji Łomżyńskiej.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę