Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Bedą zamiecie i zawieje

Wieczorem 22.11.2004r. z zachodu na wschód nad regionem będzie przemieszczała się strefa opadów śniegu, lokalnie dość intensywnych, miejscami przechodzących w deszcz ze śniegiem i marznący deszcz powodujący gołoledź. Wzrośnie też prędkość wiatru południowego i zachodniego do dość silnego i silnego, który w porywach w nocy może osiągać 20m/s, a jutro w ciągu dnia 27 m/s. Wiatr będzie powodował zawieje i zamiecie.

We wtorek 23.11.2004r. nadal będą występowały przelotne opady śniegu. W środę 24.11.2004r. prędkość wiatru będzie stopniowo słabła i nie będzie już padało. Silny wiatr i opady śniegu mogą spowodować utrudnia w komunikacji a także zniszczenia w drzewostanie, liniach energetycznych i zabudowaniach.

Dyżurny synoptyk meteorolog: M. Maciejewski

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę