Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Handlowali kobietami

Dwóch Polaków i jeden Czeczen trafiło do tymczasowego aresztu. Śledczy podejrzewają ich m.in. o handel kobietami. - Mężczyźni wyszukiwali kobiety do pracy w domu publicznym w Dortmundzie w zamian za osiągnięcie korzyści materialnych – poinformowała prokuratura.

Prokuratura Rejonowa w Łomży prowadzi śledztwo przeciwko Krzysztofowi A. i Sebastianowi Bolesławowi S. podejrzanym o przestępstwo handlu kobietami oraz przeciwko Aslambekowi B. narodowości czeczeńskiej podejrzanemu o rozboje. Podejrzanemu Krzysztofowi A. zarzuca się również popełnienie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej i ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Już kilka dni temu na wniosek Prokuratora Rejonowego w Łomży Sąd Rejonowy w Łomży zastosował wobec podejrzanych Aslambeka B. areszt tymczasowy na 3 miesiące i wobec Krzysztofa A. i Sebastiana Bolesława S. areszt tymczasowy na 2 miesiące.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę