Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Pijani rodzice

Matka ponad 1,5 promila, a ojciec 2 promile alkoholu w organizmie. Mieszkańcy jednej z wsi w gminie Piątnica opiekowali się szóstką dzieci, z których najmłodsze miało zaledwie osiem miesięcy. Nieodpowiedzialni rodzice do policyjnego aresztu,a dziećmi zajęła się już pełnoletnia ich siostra. Co ciekawe policjantów na interwencję wezwała matka dzieci, która twierdziła, że jej mąż się awanturuje...

Zgłoszenie o awanturze policjanci odebrali tuż przed godziną 22.00. Z relacji zgłaszającej wynikało, że jej nietrzeźwy mąż bez powodu wszczął awanturę domową i jest agresywny.   Gdy przyjechali policjanci w mieszkaniu zastali 56-letniego mężczyznę, 40-letnią kobietę oraz gromadkę ich dzieci.
- Badanie alkomatem wykazało, że nie tylko ojciec, ale także i matka byli pijany – mówi Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy KMP w Łomży -  W przypadku ojca urządzenie pokazało ponad 2 promile alkoholu, a zgłaszająca interwencję matka miała ponad 1,5 promila alkoholu.
Pijani rodzice zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu, a szóstkę dzieci, w wieku od 8 miesięcy do 16 lat, zaopiekowała się pełnoletnia ich siostra


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę