Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.onet.pl

Ford najechał na grupę ludzi

Jedna osoba zginęła, a cztery zostały ranne, gdy wieczorem na trasie Wąsosz-Ławsk, około półtora kilometra od Wąsosza, osobowy ford najechał na grupę kilkunastu osób idących poboczem - poinformowała policja. W wypadku zginął blisko 40-letni mężczyzna. Ranni to dwie kobiety i dwóch mężczyzn. Trafili do szpitala. Według pierwszych ustaleń policji, grupa licząca około piętnastu osób szła do Ławska po obraz religijny, peregrynujący z parafii do parafii.

Kierowca forda, który spowodował wypadek był trzeźwy. Tłumaczył, że podczas wymijania na drodze został oślepiony przez pojazd jadący z naprzeciwka i nie widział ludzi na drodze.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę