Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Za szybko... i za ślisko?

Cztery osoby zostały poszkodowane w wypadku jaki po godz. 23. wydarzył się na krajowej „61”. W okolicach Kisielnicy, najprawdopodobniej jadące zbyt szybko do panujących na jezdni warunków, auto wypadło z drogi. Cztery osoby, które podróżowały samochodem zdołały opuścić pojazd przed przybyciem ratowników straży pożarnej, ale wszyscy musieli skorzystali z pomocy lekarzy.

Jak podaje dyżurny KM PSP w Łomży samochód, którym wypadł z drogi to alfa romeo 145 na grajewskich numerach rejestracyjnych. Samochód na szczęście nie trafił w żadne z przydrożnych drzew, a o dużej prędkości z jaką się poruszał może świadczyć fakt, że pojazd zatrzymał się  kilkadziesiąt metrów od drogi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę